Agencja SEO SEM Agilito

www.agilito.pl

Agilito Sp. z o.o.

Romana Maya 1
61-371 Poznań
województwo: wielkopolskie
współrzędne gps: 52.378061,16.944243

NIP: 782-255-21-20
REGON: 302183797

nr telefonu: +48 790 752 541
adres strony WWW: www.agilito.pl
mail: biuroagilito.pl

Mapa

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Agilito to zlokalizowana w Poznaniu agencja marketingu w wyszukiwarkach, która od 2012 roku z rzetelnością zajmuje się promocją stron internetowych swoich klientów. Niezwykłe zaangażowanie oraz wysiłki wkładane w reklamowanie witryn, którymi się opiekuje, owocują osiąganiem wysokich pozycji w wynikach Google. Agencja nigdy nie zapomina o tym, iż algorytmy technologicznego giganta wciąż się zmieniają, dlatego należy je uważnie śledzić, być otwartym na nowe rozwiązania oraz aktywnie inwestować w poszerzanie kwalifikacji i umiejętności swoich pracowników.

Realizowanie wyznaczonych celów oraz skuteczna reklama są możliwe tylko dzięki wspólnej pracy osób z różnych działów Agilito. Pozycjonerzy, którzy stanowią najważniejszy człon podejmowanych działań, zajmują się przygotowaniem projektu, który następnie realizują przy asyście copywriterów. Natomiast dział handlowy dobierze frazy, które zostaną wykorzystane podczas procesu promocji strony internetowej klienta. Podczas pozycjonowania sklepu hasła kluczowe są jednym z najważniejszych elementów ustalonej strategii marketingowej. Rozległa wiedzą, w którą wyposażony jest każdy z działów odpowiada za osiągane wyniki oraz za jakość współpracy z klientem.

Efektywna promocja sklepu internetowego

Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych rozpoczyna się od dobrania adekwatnych fraz, które będą podstawą reszty wykonywanych na stronie procesów. Właściwie wybrane oraz doprecyzowane mogą bardzo istotnie wpłynąć na widoczność serwisu. Natomiast nietrafione, mogą pogrzebać szanse na osiągnięcie sukcesów w wyszukiwarce. Doświadczeni pracownicy agencji Agilito zadbają o to, by słowa kluczowe pasowały do prowadzonej działalności, a dodatkowo miały znaczący potencjał podczas optymalizacji witryny. Frazy long tail, dobrane przy ich pomocy to gwarancja skierowania sporej grupy użytkowników zainteresowanych usługą/produktem na stronę.

Po stworzeniu bazy haseł, które będą pozycjonowane, dział techniczny sporządza plan zmian odpowiadający potrzebom indywidualnego klienta i jego przedsiębiorstwa. Do wprowadzanych przez nich optymalizacji należą między innymi konfiguracja znaczników title i description, stworzenie przejrzystej struktury sklepu czy dodanie podstron, które zainteresują odwiedzającego stronę użytkownika. Ponadto, muszą oni skupić się na linkowaniu serwisu – zarówno wewnętrznym, jak i na innych, zaufanych witrynach. Dzięki zaangażowaniu oraz kreatywności SEO copywriterów teksty, które znajdą się w sklepie klienta będą dostosowane do wytycznych Google, a także zainteresują przeglądającego je odbiorcę.

Po co pozycjonować sklep?

Pozycjonowanie sklepu internetowego to cały szereg akcji, których celem jest promocja witryny. Jak każde działanie marketingowe, ma to za zadanie poprawić widoczność serwisu, zainteresować nowych użytkowników, a ostatecznie zwiększyć konwersję. Prawidłowo przeprowadzane optymalizacje, linkowanie, content marketing oraz wiele innych, umożliwią wygenerowanie wartościowego ruchu na stronie. Odbiorcy, którzy się na niej znajdą, będą stanowić grupę, która jest zainteresowana oferowanymi produktami, wobec czego prawdopodobieństwo ich zakupu istotnie wzrośnie.

Kolejną kwestią jest to, iż pozycjonowanie strony WWW jest jednym z czynników składających się na stopniowe budowanie marki w umysłach konsumentów. Jej obecność na topowych miejscach w wyszukiwarce odpowiada za stałe wystawienie użytkowników na działania oraz oferowane przez firmę usługi. W ten sposób klient Agilito ma pewność, iż jego sklep zostaje zapamiętany przez szerokie grono odbiorców, którzy w przyszłości mogą poszukiwać wybranego produktu, a znając nazwę strony - odwiedzą ją automatycznie.

Wprowadzane przez specjalistów agencji optymalizacje to nie tylko sposób na to, aby zyskać uznanie Google, ale przede wszystkim na poprawę serwisu dla odwiedzających go klientów. Lepsza organizacja i nawigacja sklepu, przyspieszone ładowanie czy podstrony, które odpowiadają na najczęstsze pytania odbiorców sprawią, że korzystanie z takiej strony będzie dużo wygodniejsze. Wieloletnie doświadczenie, które posiadają pracownicy Agilito skutkuje ich znakomitym przygotowaniem do wprowadzania zmian, które sprawdziły się w innych sklepach i które będą miały znaczący wpływ na poprawę widoczności strony oraz osiąganą konwersję.

Oferta: Jak reklamować sklep w organicznych wynikach?

Godziny kontaktu:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne wizytówki:

Program budowlany

Więcej informacji

Programowanie na zlecenie

Strona WWW

Drukarnia z Poznania

Zobacz